03 Бер

5 цікавих протиугонних рішень

Ми зібрали кілька досить оригінальних рішень для захисту велосипедів від викрадень:

1. Pedal Lock – це комплект спеціальних педалей, які легко перетворюються в фіксатор заднього або переднього колеса, блокуючи можливість руху. Таким чином, виходить, що у викрадача немає не тільки педалей, але і їхати на такому велосипеді неможливо.

Такий собі аналог  замків на раму – велосипед не їде, та ніхто не завадить викрадачам віднести його куди подалі. До того ж, педалі не завжди чисті)

Детальніше про розробку в статті “Велозамок з педалей

pedal-lock

2. Троє колишніх студентів з Чилі розробили нестандартну схему рами велосипеда, яка перетворюється в замок за 10-15 секунд. Нижня труба рами розкладається на дві частини, а підсідельний штир фіксується в них, дозволяючи пристебнути велосипед до дерева або стовпа. Жорсткість рами страждає, та для міста це цілком прийнятне рішення.

Детальніше про розробку в статті “В Чилі створили велосипед, що неможливо поцупити
Велозамок з рами велосипеда

3. Seatylock –  сідло, яке є ще й велозамком. По своїй суті це сегментний велозамок, інтегрований в сідло. Навіть, якщо велокрадій зріже замок, їхати на велосипеді без сідла – задоволення мало.
Велосипедне сідло з функцією велозамка

4. Корейці придумали шолом-замок. Під час поїздки він, природно, на голові, а на стоянці перетворюється в замок на колесо.

 

Знову ж таки, аналог  замків на раму – ніщо не завадить злодієві просто забрати велосипед з собою або відвести його на машині, якщо він не пристебнутий. І другий момент – колесо не завжди чисте, а після цього шолом ще ж і на голову потрібно буде одягнути. Хоча у корейців і дороги миють частіше, ніж у нас…
Велошолом як блокіратор колеса

5. Китайські інженери придумали  B.Y. Handle Lock. Це міцний, гнучкий трос, який під час поїздки знаходиться в кермі велосипеда, а на стоянці замикається на правому грипсі, який грає роль замка. Правда, перекушується він також чудово.
 Тросовий велозамок в кермі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі