19 Бер

Чому не варто залишати велосипед в під’їзді, навіть якщо він пристібнутий замком

Мета нашого сайту – не продавати велозамки, але зменшити кількість крадіжок велосипедів. Саме тому ми ведемо цей блог.

Для початку перегляньте відео:

Так, це Onguard Bulldog.  Якщо його відкрили навіть такою імпровізованою відмичкою, можливо, це поганий замок? Об’єктивно, за свої гроші один з кращих на ринку.

Справа в тім, що більшість замків можна відкрити схожим чином, маючи певні навички. Звісно, є гіріші циліндри, які можна просто виламати, є кращі, їх відкривають довше, спеціальним інструментом. Але відкрити можна всі. І це потрібно пам’ятати.

Отже, про під’їзди. А також горища, підвали та інші закапелки, де будь-хто може опинитись сам-на-сам з вашим ровером, якщо ви його там необачно зберігаєте.
Допустимо, він пристібнутий хорошим замком, який не перекусиш болторізом. В злодія залишаються два варіанти дій – варварський та інтелектуальний.
Варварський – зрізати болгаркою. Однак це шумно. Скористатись гідравлічним інструментом – затратно. Отже, ці варіанти малоймовірні.
Інтенлектуальний – знайти спосіб відкрити замок. Ось тут у злодія повна свобода дій і, скоріш за все, ніхто його не відволікатиме.

Передбачаємо заперечення:
– Якщо в злодюги прокачані скіли по відкриванню замків, він полізе в “квартиру, де гроші лежать”. Навіщо йому мій скромний ровер?
– Так, ніби все логічно. Але статистика реєстра Bike-ID запевняє, що з під’їздів та комірчин велосипеди крадуть найчастіше.

Отже, будьте мудрі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі