09 Бер

Для безпеки вночі даруємо світловідбивачі

Надійний велозамок захистить вашого двоколісного друга. Ваша помітність на дорозі – захистить ваше життя. Саме тому ми вирішили дарувати по кілька світловідбиваючих наклейок кожному покупцю.

Яскрава велофара забезпечить вам видимість у фронтальній проекції велосипеда, але також потрібно подбати про бічну і задню помітність.

До того ж, у місті ніколи не буває справжньої темряви, і через велику кількість освітлення, рекламних щитів і фар інших машин, ваша помітність знижується в рази, якими б яскравими не були ліхтарі.

Коли велосипедист перетинає перехрестя або проїжджу частину по пішохідному переходу і опиняється до водія боком, то видимість його знижується, незважаючи на увімкнені фари. І ще: багато велолюбителів знімають (або просто не ставлять) колісні катафоти.

Радимо витратити трохи коштів і часу на екіпіровку велосипеда для їзди по місту в нічний час.

світловідбивачі

Тому рекомендуємо використовувати хоча б світловідбиваючі стікери, які потрібно нарізати на дрібні квадратики і приклеїти на велосипед.

Ми вже підготували для вас мінімальний набір наклейок, які вкладатимемо в кожне замовлення.

P.S.  В передоплачені замовлення не завжди є можливість вкласти наклейки, тому в окремих випадках вони будуть надсилатись окремо, в конверті, укрпоштою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі