10 Сер

Dont drink & ride!

Alcoho-Lock – вело замок для тверезих веломанів

Якщо порівняти з п’яним водієм автомобіля, може здатись, що велосипедист напідпитку не несе великої загрози. Та насправді розсіяна увага і уповільнена реакція людини в нетверезому стані на дорозі часто призводить до непоправного.

Alcoho-Lock, розроблений для запобігання їзди в п’яному вигляді, функціонує аналогічно алкотестеру, що використовує ДАІ.

Японський веломагазин Koowho розробив Alcoho-Lock через відсутність обізнаності щодо небезпеки катання в нетверезому стані. Круговий замок виготовлений з алюмінію і має розміри 150х130 мм (5,9 х 5,2 дюйма). Його вбудований алкотестер виявить концентрацію алкоголю користувача. Якщо рівень інтоксикації вважається неприйнятним, то в доступі буде відмовлено. Здається, досить практична ідея, чи не так? Ну, так, це трохи незвично.

Alcoho-Lock

Koowho також розробила додаток для смартфона, який з’єднується з замком по Bluetooth і попереджає близьку людину про можливі подвиги алковелосипедиста. Партнер може прийняти рішення дистанційно розблокувати велосипед, або відправити коханого прогулятись до дому пішки.

Alcoho-Lock

Стримувати велосипедистів від керування в п’яному вигляді, звісно, справа хороша. Але дмухати в замок щоразу, коли його потрібно відкрити – не надто приємно. Також і той факт, що ціна очікується в межах $240 – $320 – за ці кошти можна придбати кілька сталевих замків хорошої якості.

Alcoho-Lock

Тим не менше, якщо ви шукаєте способи більше не повторювати власні або свого партнера нічні алкокруїзи, а сили волі на це вже не вистачає, то Alcoho-Lock – рішення саме для вас)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі