22 Кві

LITELOK®: легкий, гнучкий і безпечний велозамок

Мабуть, кожен власник велосипеда мріє про легкий і водночас надійний велозамок.

Поєднати надійність U-замка і зручність у використанні тросикового замка – ця дотепер не вирішена задача, схоже, має хороший шанс знайти вирішення найближчим часом.

Незважаючи на те, що велосипеди стають все легшими, надійні замки стають дедалі важчими. Все тому, що вони зроблені з використанням важких металевих ланцюгів, прутів і труб. І чим товстіший метал, тим надійніша вся конструкція.
Професор Нейл Беррон, промисловий дизайнер і підприємець з тривалим досвідом роботи в аеронавтиці і астронавтиці вирішив розв’язати проблему ваги надійного замка: Нейл розробив своє власне інноваційне рішення конструкції велозамка.

Команда розробників вирішила застосувати радикально новий підхід до проектування, щоб вирішити цю проблему. Шляхом використання унікальних властивостей легких матеріалів, було створено композитний ремінець під назвою Boaflexicore®. Кожен шар забезпечує додаткову безпеку, тобто він може витримати тривалий напад з такими інструментами, як тросоріз, болторіз і ножівка.

Замок важить менше 1 кілограма (2,2 фунта) і на відміну від D і U замків, є гнучким і більш зручним. Крім того, він застібається без ключа.

Після декількох років досліджень, проектування, розробки, тестування, ідею перетворили в повністю робочий прототип та запустили компанію по збору коштів на Kickstarter.

Нині не спостерігається іншого продукта на ринку, що б забезпечував гнучкість і водночас безпеку Litelok®. Ця гнучкість означає, що вам  легше буде знайти місце для парковки – пристібнутись можна до стовбурів дерев, ліхтарних стовпів, бетонних електроопор, огорож, перил.

9815a71d76dee93f133976a08c43ded6_original

Випробування довели, що він  противиться злому більше п’яти хвилин. Це перевищує високий рівень рейтингової оцінки Sold Secure

04f1cd29308e5cc383e4139dd27388c0_original

Розробники Litelok® також потурбувались про транспортування:  замок легко носити з собою. В комплекті  поставляються два спеціальних ремені, так що ви можете прикріпити їх де завгодно на вашому велосипеді.

593cb37eec0502c3eab9f37ae164e21d_original 625c64805246bcadb6fa401eefbdcc69_original

Також можна використовувати два Liteloks разом (паралельно або на окремих колесах) для додаткової безпеки, або з’єднані разом (послідовно) для додаткової довжини. Обидва замка можна відкрити одним ключем.

9d35465b0788e9ede2e548ab228c6ffa_originalЗалишається сподіватись, що в польових умовах замок покаже себе також з найкращої сторони, і ми нарешті скинемо з себе зайві кілограми, з якими миримось дотепер заради безпеки двоколісних друзів.

One thought on “LITELOK®: легкий, гнучкий і безпечний велозамок

  1. Доброго времени суток всем.
    Тема очень понравилась и сохранил в закладки! Жму руку за хороший проект!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі