NutFix SPC для сідла

1,082.00 грн.

NutFix™, новинка 2017 року, представлена компанією ABUS, —  це надійна система захисту коліс та сидіння велосипеда.

 

Особлива технологія не дозволяє зняти замок, поки велосипед не знаходиться в горизонтальному положенні. Тож закріпивши його вертикально велозамком до міцного об’єкту і додатково використавши замок для комплектуючих NutFix™,  ви не залишите крадію жодних шансів поцупити ваші колеса та сідло. Завдяки тому, що ковпачок вільно прокручується, його неможливо відкрутити плоскогубцями чи подібним інструментом. Також в конструкції NutFix продуманий захист від відкривання магнітом – під дією магніту внутрішні елементи болта-секретки переходять у замкнуте положення.

NutFix™ SPC   заміняє хомут підсідельної труби та, подібно до осей, замикається гравітаційним механізмом. Встановлюється звичайним ріжковим ключем на 8 мм.

NutFix™ SPC виготовлений у Німеччині із високоякісних матеріалів. Для внутрішньої частини болта-секретки використана спеціально загартована сталь з довговічним антикорозійним покриттям. Зовнішній захисний ковпачок виготовлений із анодованого алюмінію, який забезпечує не тільки надійний захист, але й дбає про стильний вигляд вашого велосипеда протягом багатьох років.

З шести доступних кольорів захисного ковпачка, ви можете підібрати той, що найкраще пасуватиме до вашого велосипеда.

Також рекомендуємо звернути увагу на інші моделі Nutfix для захисту коліс.

https://youtu.be/bZt3OkxLY3M

 

Опис продукта

Габарити
Ширина болта 22 мм
Висота болта 22,6 мм
Вага 31 г
Внутрішня ширина дужки 28.6/30/31.8/34.9
Комплектація
Хомут 1
Болт 1

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NutFix SPC для сідла”