View Cart "Citadel London CU 200/230/K/B" was successfully added to your cart.
ланцюг ABUS 7210 Ivera
Ланцюг абусКлюч до велозамка8 рівень захисту

ABUS 7210 Ivera (110 см.)

1,758.00 грн.

Знайшли дешевше?

 

Габарити
Довжина 85/110 см
Товщина 7 мм
Циліндр замка
Тип Англійський двосторонній
Номерна картка Ні
Замикання без ключа Ні
Захист від бруду Ні
Комплектація
Ключ 2 шт.
Номерна картка ключа Ні

 

З 1924 року німецька компанія ABUS  лідер по інноваціям з питань безпеки. Замки виключної якості виготовляються для мотоциклів, велосипедів, будинків та комерційних об’єктів. В 1971 АБУС вперше на ринку презентувала U-подібний замок, який зараз є найпопулярнішим та найбільш надійним видом мото- і велозамків.

Девіз ABUS – “Безпека, побудована на якості”. Завдяки такому принциповому підходу сучасна продукція ABUS, як і багато років назад, виготовляється безпосередньо в  Німеччині. Ім’я ABUS увійшло до книги “German Standards – Brands of the Century” (“Німецькі стандарти – бренди століття”). За результатами недавніх досліджень , ABUS є найбільш впізнаваним брендом у Європі в сфері домашнього захисту та замків для двоколісного транспорту.

Опис продукта

Опис ланцюга ABUS 7210 Ivera:

ABUS 7210 Ivera надійний 7-мм ланцюг квадратного перетину у чохлі зі спеціальної цупкої тканини, щоб уникнути пошкодження лако-фарбового покриття велосипеда.

Технології:

Ланцюг та корпус замка виготовлені із спеціальної загартованої сталі. Високоякісний циліндр замка протистоїть інтелектуальним атакам і для більшої зручності використання замикається автоматично (без ключа).

Корисне:

Для більшої безпеки не дозволяйте ланцюгу опускатися на землю, коли закриваєте його. Для безпечного транспортування рекомендуємо використовувати сумки ST2012ST200 або ST3250.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ABUS 7210 Ivera (110 см.)”