Червоний велозамок ABUS
Білий велозамок ABUS-6100Велозамок ABUS-6100 в чохліВелозамок ABUS червоний в чохліЧервоний велозамок ABUSВелозамок ABUS чорнийСхема сегментного велозамка

Велозамок ABUS Bordo Combo 6100 SH (90 см.)

2,718.00 грн.

Знайшли дешевше?

10 років тому фірма ABUS зробила революцію у сфері аксесуарів безпеки, коли винайшла сегментні замки. На сьогоднішній день найкращими замками такого типу лишаються моделі лінії ABUS Bordo. У ювілейний 2017 рік виробник приготував для своїх прихильників сюрприз – оновлені моделі замка Bordo Combo 6100 та кріплення до нього Bracket  SH 6100 Bordo.

Сегментний замок Bordo Combo 6100 поєднує зручність протиугонного ланцюга із надійністю бугельного U-подібного замка: за шкалою ABUS  Security Level він має 9-й рівень безпеки з 15-ти.  Замок складається з шести пластин з загартованої сталі товщиною в 5 мм; вони з’єднані між собою рухомими шарнірами, які мають спеціальний захист від сверління. Сталеві пластини вкриті мультикомпонентним полімерним покриттям – для захисту фарби велосипеда від подряпин.

Особливістю моделі Bordo Combo 6100 є кодовий замок: замість ключа для замикання використовується 4-значний код, який ви можете встановити індивідуально. Така опція дуже зручна, якщо замком користується декілька людей; зокрема, він чудово підійде для сімейного використання. Корпус кодового замка виготовлений зі сталі, а цифри відлиті з двох різних пластиків: таке поєднання матеріалів гарантує витривалість конструкції.

Сегментний велозамок Bordo Combo 6100 наявний у двох розмірах (75 та 90 см) та важить, відповідно, 1000 або 1250 г. Він складається у компактний прямокутник, завдяки чому його дуже зручно перевозити. Замок можна транспортувати на рамі велосипеда за допомогою спеціального кріплення Bracket  SH 6100 Bordo. Оновлений варіант кріплення виграє у порівнянні зі своїм прототипом завдяки покращеній ергономічності. Його можна зафіксувати без використання додаткових інструментів – за допомогою стяжки або липучки, а крім того, воно пристосоване для постійної фіксації на місці фляготримача. Кріпленням можна користуватись однією рукою, адже  замок вставляється у нього спереду, а закривається воно автоматично. Завдяки цим властивостям кріплення, замок Bordo Combo 6100 підійде як власникам міських велосипедів (постійний монтаж), так і для прихильників МТВ (швидкий монтаж на липучках). До того ж, цей аксесуар чудово пасує до велосипедів із малими рамами.

MADE IN GERMANY

 

Сертифікати та відзнаки:

ABUS Level 9  VSF Quality Seal, Germany Відзнака Sold Secure Gold, Великобританія   Протестовано заморожуючим спреєм в лабораторії ABUS, Німеччина 

Опис продукта

Загальні
Рівень захисту 9 із 15
Габарити
Вага 1250 г
Довжина 90 см
Товщина 5 мм
Циліндр замка
Тип Персональний код
Комплектація
Чохол Так
Ключ Чотиризначний код
Номерна картка ключа Ні
Кріплення Так

 

Додаткова інформація

Варіанти Bordo 6100:

чорний 75 см,, чорний 90 см. (+79 грн), білий 75 см., білий 90 см.(+79 грн), червоний75 см,, червоний 90 см. (+79 грн)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Велозамок ABUS Bordo Combo 6100 SH (90 см.)”