Велозамок Abus_U_Mini_40
Жовтий велозамок U-miniВелозамок ABUS10 рівень захистуКлюч до велозамка U-mini

Велозамок ABUS 40 U-mini

5.00 out of 5
(6 customer reviews)

1,616.00 грн.

Знайшли дешевше?

 

Надзвичайно надійний бугельний велосипедний замок — 11 із 15 можливих балів за шкалою ABUS Security Level. Основна його перевага – компактні розміри, міцна 14-мм дужка та корпус замка, які виготовлені зі спеціально загартованої сталі. Циліндр замка із “фінським” ключем забезпечує надійний захист від злому відмичками.

Зверніть увагу також на повнорозмірну версію цього замка ABUS 430 Super Ultimate із більш високим рівнем захисту та ширшими можливостями у виборі місця паркування.

Технологія

 • Дужка товщиною 14 мм фіксується в замку з обидвох боків
 • Інноваційне м’яке покриття корпуса замка для захисту велосипеда від пошкодження
 • Ергономічна форма для зручнішого використання
 • Дуга та корпус замка виготовлені зі спеціально загартованої сталі
 • Циліндр ABUS для найкращого захисту від інтелектуальних методів злому
 • Чотири ключі у комплекті

MADE IN GERMANY

 

Сертифікати та відзнаки:

ABUS Level 11      Відзнака Sold Secure Gold, Великобританія   Протестовано заморожуючим спреєм в лабораторії ABUS, Німеччина 

 

Опис продукта

Загальні
Рівень захисту 11
Габарити
Вага 980
Товщина дужки 14
Внутрішня ширина дужки 80
Внутрішня висота дужки 143
Циліндр замка
Тип Фінський ключ
Номерна картка Ні
Замикання без ключа Ні
Захист від бруду Ні
Комплектація
Ключ 4
Номерна картка ключа Ні
Кріплення Ні

6 reviews for Велозамок ABUS 40 U-mini

 1. diudi
  5 out of 5

  :

  Користуюсь таким один сезон. За велосипед спокійний. Єдине, побоююсь, щоб не зрізали велопарковку, до якої пристібаю свій Giant)) За співвідношенням рівень захисту/ціна це найоптимальніший у-лок від Абус. Потужний і компактний – легко поміщається в задній кишені джинсів. З мінусів – коротка дужка, що не дозволяє пристібнути одночасно раму та колесо.

 2. Ігор
  5 out of 5

  :

  Перші враження, що замок дуже маленький і дуже важкий. Та тепер я більш спокійний, коли залишаю свій велосипед. Незважаючи на менший розмір, завжди є до чого запаркуватись. Відчуваю, що користуюсь якісним велозамком.
  + Міцний, зручний
  – Дорогий

 3. Анастасія
  5 out of 5

  :

  Перші враження були аналогічні з Ігорем: теж здалось, що замок малий і важкий, але виявилося, що не такий він і малий, і не надто важкий, зате надійний і зручний у користуванні, тепер можу себе почувати спокійніше за велосипед (раніше у використанні був тільки тросик), й на тих велопарковках, де залишаю свій велосипед, на щастя, є можливість фіксувати його таким замком і довжини дужки вистачає, хіба що не можна буде його пристібнути до стовпа, а на інших велопарковках і біля поручнів можна. Також можу відзначити, що ціна дуже приваблива як для такого у-лока. Співвідношення ціна/якість найоптимальніше. І умови доставки дуже порадували: легко замовити і доставка відбувається безкоштовно і швидко. Дякую за надійний велозамок! :) P.S. Такий велозамок може бути також гарним подарунком)) Ще стосовно ціни і вибору такого замка (у-лока): надійний велозамок завжди коштує дешевше за новий велосипед.

 4. Вова
  5 out of 5

  :

  Довго вибирав чи варто взяти з великою дужкою, але вже дуже заважкі вони. Користуюся вже другий тиждень в Харкові проблем з паркуванням немає

 5. Marta
  5 out of 5

  :

  Користуюсь цим замком вже 2 роки! дууууже задоволена. Залишаю велосипед на вулиці без переживань. Цьому замку не страшні ні злодії, ні сніг, ні дощ, ні сонце. Ціна за цей замок більш, ніж адекватна. Єдиний мінус, для мене як для дівчини, це замок завеликий і заважкий для маленької сумочки :)

 6. Светлана
  5 out of 5

  :

  Купила собі Велозамок ABUS 40 U-mini.Дуже задоволена придбанням.Користуюся ним вже півроку.Основна його перевага — компактні розміри.Ціна теж цілком доступна для простої людини.Завжди при поїздках в магазин і інші місця,беру його з собою.Залишаю свій транспорт на вулиці і не переживаю навіть.Дуже вдячна виробникам і величезне їм спасибі,за якісне виготовлення

Add a review