18 Кві

На заводі Югсталь зробили зразки велогаражу для зберігання велосипедів та дитячих колясок

велогараж югстальЗавдяуи такому рішенню ідпадає потреба піднімати забруднений велосипед або коляску на 9-й поверх і виділяти корисну площу квартири на зберігання велосипеда.

велогараж югстальЦей металевий велогараж, завдяки своїй формі, може бути розміщений в багатьох різних конфігураціях, включаючи кола, півкола, в шаховому порядку, в одну лінію. Можна використовувати будь-яку “мертву зону” під’їзду або двору на зберігання велосипедів. Цей велогараж підійде і мамам, тут можна зберігати дитячі коляски у зібраному стані.
велогараж югсталь
Основні покупці – житлові комплекси, ОСББ із закритою територією, спортивно-розважальні комплекси. Велогараж можна здавати в оренду. Мешканці житлового комплексу можуть купити лінійку однакових велогаражів для зберігання велосипеда, які будуть вписуватися в архітектуру прибудинкової території.

велогараж югсталь
Велогараж може бути виготовлений відповідно до корпоративних кольорів або використовуватися в якості рекламної площі і нести на собі рекламну інформацію. Таким чином, витрати на купівлю велогаражів можуть окупитися швидше.

Розміри 0,78х1,2х1,9 м, сталь 0,8 мм або 1,0 мм на вибір замовника. Стандартні дверцята з ручкою та вушком для навісного замка, але на замовлення, вони можуть комплектуватися замком з однією точкою замикання або ригельним замком з трьома точкам замикання. Дна немає. Кріплення рами відбувається анкерами до підлоги або до асфальту.велогараж югсталь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі