01 Жов

Огляд нової лінійки велозамків OnGuard

Велосипедні крадіжки за останні кілька років розвиваються такими темпами, що ні нова Поліція, ні Бетмен, ні “Єнот і його команда”, ні інші супергерої не зможуть швидко з цією проблемою впоратися. Покладатися поки що можна тільки на себе, і зовсім небагато – на велосипедний замок! А краще – на хороший замок. На OnGuard.

На офіційному сайті можна дуже докладно описані всі особливості замків та їх частин. Але англійською :)
Якщо у вас нема часу в цьому всьому розбиратися, то ось вам прискорений п’ятихвилинний курс, щоб зорієнтуватись в замках OnGuard:

Кодові замки позначаються “Combo“, замки на ключ не позначаються ніяк.

U-Lock
Є три моделі – Brute, Bulldog і Pitbull.
Bulldog і Pitbull відрізняються системою замикання замку на ключі: на Pitbull стоїть X4P – більш надійна, ніж X2P на Bulldog. Brute – той же Pitbull, але з ще більш товстою скобою.

X2P X4P

Один Pitbull від іншого відрізняється довжиною \ шириною \ товщиною скоби, та ж історія і з Bulldog, і з Brute. Варіантів розмірів – неміряно, під будь-які примхи. Також є моделі, що додатково комплектуються тросом для пристібання коліс. Всі комплектуються 4-ма звичайними ключами і одним – з підсвічуванням, а також дійсно хорошим кріпленням на раму.

Кріплення та ключі

Доступні кілька варіантів Combo (кодових), але тут вибір розмірів не такий величезний.

 

Ланцюги
Крім того, що це стильно, армований титаном ланцюг ще й майже нереально розпиляти в польових умовах.
Ланцюг використовується в поєднанні з самими різними замками – кодовим Combo, під ключ, під навісний замок Boxer U-Lock… Самий чахлий варіант – кодовий замок, але в цьому сезоні On Guard знайшов просте і ефективне рішення для кодових механізмів. Давно б так!

SBC

Троси
Rottweiler – трос, армований алюмінієвою спіраллю. Такий незручно кусати і пиляти, і це дає трохи часу для того, щоб наздогнати злодія. Як завжди, багато варіантів довжини \ товщини троса, а також кодовий варіант Combo.
Doberman, Akita – прості і надійні в експлуатації замки проти неозброєного злодія. Довжина і товщина – на будь-який смак, а також кодові варіанти.
(velozamok.in.ua наполегливо не рекомендує використовувати троси як основий засіб захисту!)

Terier
Легкі замки на випадок, якщо велосипед треба залишити недалеко і в полі зору. Наприклад, сходити в Кулиничі (Харків’яни зрозуміють;))

Plate Lock
Цю назву важко перекласти українською. Це замок, що нагадує будовою радянську сталеву складну вимірювальну лінійку. Показує відмінний рівень захищеності, близький до U-Lock, при цьому замок компактний і в складеному стані виглядає в крутому гумовому чохлі, як рація. Останні кілька років шалено популярний в усьому світі!

Plate Lock

Нова серія Revolver
Новий запірний механізм. У цій серії нарешті з’явилося просте і чудове рішення по кодовому механізму – помістити його всередину сталевого корпусу-гільзи, який зламати неможливо – тільки пиляти, і який запобігає підбір коду.

Бережіть свої велосипеди !!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі