29 Жов

Огляд велозамка Abus 40 U-Mini

Abus, поряд з  Kryptonite, вже давно лідирує в області велобезпеки. І ABUS продовжують утверджувати свою першість, випустивши Abus U-Mini.
Доступний в червоному і жовтому кольорах, його випуск на наш погляд спрямовано безпосередньо для створення конкуренції замку Kryptonite Evolution Mini, який був популярний в середовищі велокур’єрів та хіпстерів протягом певного часу.

дужки велозамків
ABUS U-Mini може похвалитися механізмом подвійного блокування, що означає: потрібно два рази різати дужку, аби зняти замок. Kryptonite Evolution Mini має запірний механізм лише для однієї сторони дужки, так що ABUS U-Mini у цьому виграє.

ABUS U-Mini також має дужку з стального прута діаметром 14 мм, в той час як дужка замка Kryptonite  Mini має діаметр 13 мм. Чи різниця в 1 мм матиме критичне значення для болторіза? Можливо. Та для болгарки вона не матиме ні найменшого значення. Тішить лиш те, що бездротові болгарки наразі не надто поширені в середовищі українських вело злодіїв.

Abus 40 U-Mini  в кишені
Розмір цього замка означає, що вам потрібно добряче постаратися, щоб одночасно заблокувати колесо, раму і нерухомий предмет, наприклад, велостоянку. Через це бажано розглядати замки такого розміру лише як додатковий захист або зручний захист для нетривалого зберігання.

Abus U-Mini Vs. Kryptonite  Mini

Обидва замка мають silver Sold Secure rating. Враховуючи подібну ціну і вагу (0,9 кг), я вибрав би ABUS U-Mini через товстішу дужку і подвійне блокування замикаючого механізму.

Які ваші думки? Дайте нам знати в коментарях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі