14 Гру

Про кодові замки Sphyke C3N замість ексцентриків

Будучи завбачливим велорайдером, ви напевне не лише подбали про купівлю надійного вело замка а ще й уважно ознайомились зі статтею «ТОП-5 способів угону пристебнутого замком велосипеда та як їх уникнути», вжили заходи і тепер сміливо залишаєте свого двоколісного практично в будь-якому місці. Однак залишилась небезпека викрадення компонентів вашого велосипеда. Нажаль, велокрадіжки частішають, тож є гостра потреба в якомусь комплексному механізмі захисту від злодіїв. Для фіксації сідла та коліс використовують додаткові замки, ланцюги, троси та найзручніший варіант – антивандальні ексцентрики. Про останні і піде мова.

Sphyke-C3N-bike-locks[1]

Sphyke C3N Велосипедні замки

Берлінська компанія Sphyke запустила нову лінійку кодових замків під назвою C3N, які тримають ваш велосипед захищеним від будь-яких крадіжок. Замки підходять для блокування передніх і задніх коліс, керма, підсидільної труби та сідла. Це означає, що ніхто не зможе розкомплектувати ваш велосипед без болгарки не знаючи кодової комбінації.

антивандальні ексцентрики

Елегантність такого рішення у тому, що вам не потрібно возити з собою спеціальні ключі. Щоб, наприклад, полагодити пробите колесо (т-т-т), достатньо шестигранника або гаєчного ключа, в залежності від типу ваших втулок. А цей інструмент завжди є в будь-якій веломайстерні.

блокування сідла велосипеда
Виготовлений на станках з ЧПУ з нержавіючої сталі, кодовий замок не піддається взлому, і єдиний спосіб, щоб вкрасти, наприклад, ваше улюблене сідло Brooks – це вгадати одну з 2000 різних комбінацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі