07 Кві

Про силу піару

Відсутність розголосу завжди на користь злодію. І днями в фейсбук-профілі Orest Vachkov з’явилась хороша ілюстрація  цього твердження.

“Позавчора (2.04.2018 – ред.) у Львові моєму сину вкрали велосипед. Поліція сказала – шукатимуть, але шанси невеликі. Значить робимо розголос.

Годину згодом отримали десятки решерів. Шукали велосипедисти, шукали мотоциклісти, шукали джипери, інформація поширювалася в соцмережах, на форумах, в месенджерах.

Три години згодом сумарна кількість репостів перевалила за три сотні, фото вкраденого потрапило в десятки груп в Viber, Telegram. В одну мить мені здалося що шукає не лише все місто а і країна :)

І що ви думаєте? Минає 12 годин і зв’язується зі мною хлопчина з пропозицією… просто так віддати велосипед. Справді, просто так, – зустрічається і віддає. Без застав, без передплат і інших умов. І знаєте яке в нього пояснення?! “Такий ровер напевно єдиний в країні, його вже знають і шукають всі, я не зможу його продати, вибачте мені! Але будь-ласка без поліції, дуже вас прошу. І ще раз прошу пробачення.”

Отак-то, борітеся – поборете!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі