23 Лип

Skylock, або навіщо велозамку Bluetooth, Wi-Fi та акселерометр

Skylock – надійний велозамок без звичного ключа, оснащений бездротовим зв’язком, акселерометром та живленням від сонячної енергії.

Гарний ровер дорогого вартий. І грошей на своїх двоколісних улюбленців ми зазвичай не шкодуємо – і красиві вони в нас, і технологічні… і чим більше зусиль та ресурсів вже витрачено, тим більше хочеться щоразу знаходити велосипед саме     там, де ми його залишили. Для цього й існують надійні велозамки.9

В час, коли сучасні холодильники самі замовляють продукти в Інтернеті, а телефон замінює нам офіс, секретарку та розважальний центр, щоб передбачити появу розумного велозамка, не потрібно бути бабою Вангою)

І – ось! Skylock – цілком реальний продукт, який планують пустити в продаж на початку 2015 року, якщо під проект вдасться зібрати $ 50 000.10

Цікаво, що при своєму стильному вигляді, Skylock передусім функціональний – інженери Velo Labs, що працювали над створенням цього аксесуару, встигли попрацювати в таких компаніях, як Boeing і Jawbone.

Як це працюватиме? Ваш велозамок конектиться з вашим телефоном, на котрому встановлено мобільний додаток, по Bluetooth або Wi-Fi. Телефоном ви керуєте замком: відчиняєте натиском кнопки на екрані, або налаштовуєте, щоб велозамок сам відчинявся, коли ви підійдете до ровера. Або зачинявся, досить вам відійти надто далеко.

Якщо ваш смартфон розрядився/впав в калюжу/витягли з кишені на Краківськім базарі – то Skylock завжди можна відчинити, використавши сенсорні кнопки на корпусі велозамка.8

Та все ж смартфон варто тримати зарядженим і оберігати від прикрих трафунків. Саме телефон, завдяки вбудованому акселерометру та системі передачі даних замка вас поінформує, якщо хтось намагатиметься нагло поїхати на вашому ровері.

Та це ще не все – дбайливий велозамок завдяки тому ж акселерометру здатен розпізнати серйозне падіння і запропонувати вам викликати швидку медичну допомогу.bg-sharing

Приємною дрібничкою є те, що власник може позичити свій велосипед, «розшаривши» пін замка своєму другу.

Завдяки сонячній батареї, Skylock не потрібно заряджати чи міняти батарейки. Механіка замка розроблена фахівцями згідно військових стандартів та є стійкою до фізичних та інтелектуальних методів злому.

Розробники девайсу збирають кошти на масовий випуск Skylock на своєму сайті за моделлю краудфандінга, пропонуючи передплатникам зробити попереднє замовлення замка за $ 159. Після виходу у роздрібний продаж замок коштуватиме вже $ 249.

Обрати найкращий саме для Вас велозамок  Ви зможете, ознайомившись зі статтею Як вибрати велозамок?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі