24 Сер

Vier lock – геніальне рішення замка для велосипеда

Ця новинка відразу викликає реакцію «чому-ж-я-сам-до-цього-не-додумався».

Однозначно, що улюблені більшістю велосипедистів такі зручні тросові замки не лише не лякають велосипедних злодіїв, а навіть радують. Розправлятися з ними – одне задоволення.

Найбільш надійний захист велосипеда на сьогодні можуть гарантувати U–замки. Однак, через конструктивні особливості таких замків, їх буває незручно транспортувати. Ось чому Каліфорнійські велосипедисти Аллен і Пейдж Янг вигадали замок Vier. Він створений, щоб запропонувати безпеку U-замка і компактність при транспортуванні, коли замок не використовується.

vierlock

Vier складається з двох циліндричних замикаючих елементів і двох 14 мм поперечок – прутів з загартованої сталі у вініловому покритті. Ці чотири частини, будучи розділеними, укладаються в зручний чохол розміром з буріто. Чохол з замком може бути розміщений під сідлом, у вашій поясній велосумці або навіть в задній кишені вашої велоформи. Такого явно не зробиш з його U-подібним родичем.
vierlock
Даний замок, за запевненнями виробника, по складності злому стоїть на рівні такого ж за розміром U-подібного велозамка. Мовляв, у цьому випадку не важливо, чи має замок 2 з’єднання або чотири.

vierlock

У той же час, якщо порівнювати Vier з будь-яким існуючим сьогодні на ринку замком, то новинка явно виграє за надійністю (порівнюючи з тросовим), компактністю при транспортуванні (з U-замком), вагою (з ланцюгом) і вартістю (сегментні замки).

Поперечки існують у двох розмірах. Довгі згодяться для приковування велосипеда до нестандартних паркувальних майданчиків, так як до будь-якої стандартної велопарковки можна пристебнути ровер за допомогою більш коротких поперечок.

Планована роздрібна ціна становить $ 80. Що ж, чекаємо початку продаж.

vier

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі