Як надійно заблокувати велосипед
ТОП 7 порад, що збережуть ваші гроші та нерви
- Знадіть щось міцне, щоб зафіксувати велосипед. Переконайтеся, що злодій не зможе просто підняти байк над стовбцем разом з велозамком.
- Будьте уважні з будівельними риштуваннями (лісами) та іншими розбірними конструкціями – інколи достатньо відкрутити кілька болтів, щоб заволодіти вашим велосипедом.
- Колеса крадуть все частіше. Якщо ви не можете заблокувати одне з них, варто взяти його з собою. Також можна, знявши переднє колесо, зафіксувати обидва з рамою U-подыбним велозамком. Щоб зайвий раз не пачкати руки та одяг – варто скористатись антивандальними ексцентриками або спеціальними тросами.
- Не замикайте U-замком верхню трубу рами вашого велосипеда. Злодій може використовувати вашу ж раму як важіль, щоб виламати механізм замикання замка. Використовуйте задню трубу, захоплюючи також і колесо.
- Купуючи вело замок, ви купуєте час, за який його можна зламати. Тросик відрізається за секунди, а от велозамок з каленою дужкою, принаймні, 12 мм завтовшки затримає злодіїв надовго.
- Позначте свій велосипед. Чим унікальніший є ваш велосипед – тим важче його продати вело злодію і тим легше його знайти в потоці. Наприклад, крадені GT або Ardis майже неможливо повернути через їх загальну поширеність. Обов’язково перепишіть номер рами (він знаходиться, як правило, на рамі під педалями) або зробіть з ним селфі – це допоможе довести ваше право власності на ровер.
- Замикайте велосипед біля кафе, банків, інших ділянок з відеоспостереженням та активним пішохідним рухом. Але уникайте університетів, вокзалів – такі місця вказують на те, що власник відлучився на тривалий час.
По матеріалам www.bicycling.com