03 Лип

Як надійно заблокувати велосипед

ТОП 7 порад, що збережуть ваші гроші та нерви

 1. Знадіть щось міцне, щоб зафіксувати велосипед. Переконайтеся, що злодій не зможе просто підняти байк над стовбцем разом з велозамком.
  Велосипед біля короткого стовба
 2. Будьте уважні з будівельними риштуваннями (лісами) та іншими розбірними конструкціями – інколи достатньо відкрутити кілька болтів, щоб заволодіти вашим велосипедом.
  Будівельні риштування
 3. Колеса крадуть все частіше. Якщо ви не можете заблокувати одне з них, варто взяти його з собою. Також можна, знявши переднє колесо, зафіксувати обидва з рамою U-подыбним велозамком. Щоб зайвий раз не пачкати руки та одяг – варто скористатись антивандальними ексцентриками або спеціальними тросами.
  Зняли колеса велосипеда
 4. Не замикайте U-замком верхню трубу рами вашого велосипеда. Злодій може використовувати вашу ж раму як важіль, щоб виламати механізм замикання замка. Використовуйте задню трубу, захоплюючи також і колесо.
 5. Купуючи вело замок, ви купуєте час, за який його можна зламати. Тросик відрізається за секунди, а от велозамок з каленою дужкою, принаймні, 12 мм завтовшки затримає злодіїв надовго.
  перекусити велозамок болторізом
 6. Позначте свій велосипед. Чим унікальніший є ваш велосипед – тим важче його продати вело злодію і тим легше його знайти в потоці. Наприклад, крадені GT або Ardis майже неможливо повернути через їх загальну поширеність. Обов’язково перепишіть номер рами (він знаходиться, як правило, на рамі під педалями) або зробіть з ним селфі – це допоможе довести ваше право власності на ровер.Номер рами велосипеда
 7. Замикайте велосипед біля кафе, банків, інших ділянок з відеоспостереженням та активним пішохідним рухом. Але уникайте університетів, вокзалів – такі місця вказують на те, що власник відлучився на тривалий час.

 

По матеріалам www.bicycling.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі