30 Вер

Якість, перевірена роками

ABUS — виробник, що добре знається на наукових дослідженнях та розробках. Філософія цієї компанії полягає у тому, що кожен замок має відповідати основним вимогам стосовно його рівня захисту під час використання. Він повинен витримувати як силові, так і й «інтелектуальні» методи злому та зберігати свою внутрішню цілісність.

Інженери ABUS постійно стежать за новими прийомами зломщиків, вивчають їх та використовують для покращення якості замків. Прийняття градації ступенів захисту замків від ABUS та її схвалення зі сторони провідних тестових організацій Євросоюзу стали підтвердженнями взірцевої роботи фахівців компанії.

Як в ABUS проводять тестування замків

Спеціально для проведення розробок та тестувань в компанії було створено відділ, який поділяється на два профільні департаменти. Сфера діяльності першого департаменту — розробка нових ідей та їх реалізація шляхом створення новітніх продуктів. Другий департамент займається тестуванням готових замків, яке проводиться за багатоступеневою програмою.

Один з тестів визначає здатність замків протистояти низьким температурам та механічному впливу. Для цього замок охолоджують до температури -20 Сº та витримують його у такому стані 24 години. Після цього пристрій фіксують у спеціальному верстаті, що імітує удар кувалди вагою 6 кілограмів, яка падає з двохметрової висоти.

Ще одне випробування перевіряє замки на опір розтягуванню. Найчастіше злодії ламають замки за допомогою автомобільного домкрата. Тестувальний пристрій дає можливість перевіряти міцність виробів при значенні розтягуючого зусилля у 8 тонн, що перевищує показники автодомкрата.

Серед тестів — випробування на скручування, зріз та інше. Навантаження, що прикладають до замків, обов’язково враховує специфіку сучасних протиугінних систем та технічні можливості злодіїв: так, для того щоб пройти тест на зріз, замок має витримати навантаження у 14 тонн, а тестування на скручування проводиться під навантаженням у 1500 Нм.

ABUS_Lock6[1]

X-Plus — циліндр, що забезпечує максимальний захист

Для того щоб створити дійсно якісну протиугонку, потрібно приділити увагу кожній складовій та правильно підібрати матеріали. Не останню роль в цьому питанні відіграє розробка однієї з найважливіших деталей пристрою — циліндра. Компанія створила справжній шедевр: ABUS X-Plus, циліндр, що став основою багатьох пристроїв та знаком якості ABUS.

З моменту розробки першого циліндру ABUS Plus пройшло вже 18 років. Ця деталь поєднала в собі основні вимоги до замків: зручне використання, стійкість до підбору ключів та надійність. Вірогідність підбору відмички до замка з циліндром ABUS Plus — нульова.

Інженери компанії вирішили не зупинятись на досягнутому та удосконалили циліндр, створивши нову модель — X-Plus. Замок з цим циліндром неможливо відімкнути методом підбору ключа. Система стала ще більш надійнішою та зручною. Компанія надає користувачам можливість замовити систему, яка має назву «один ключ». Завдяки їй можна відмикати різні замки ABUS одним ключем.

ABUS_Lock12[1]

Три фактори захисту від ABUS

Фахівці компанії розробили систему індексації замків ABUS, яка допомагає підібрати якомога кращий варіант захисту для кожного велосипеда. Ця система визнана в усьому світі. За нею кожен пристрій отримує свій індекс захисту, який відповідає його основним характеристикам, — від 1 до 25. На оцінку впливають три фактори:

  • На перший фактор припадає 75% від загальної оцінки. Він враховує рівень надійності, захисту та стійкості системи або замка до злому — силового або «інтелектуального». Також під час оцінювання звертається увага на надійність та спосіб замикання циліндра, на діаметр скоби, якість матеріалу. Для виготовлення своїх пристроїв ABUS використовує високотехнологічну загартовану сталь, завдяки чому вони не піддаються деформації, розпилюванню та свердлінню.
  • До другого фактору, що становить 20% оцінки, відносять легкість у користуванні. Цей фактор також враховує різні ергономічні особливості пристрою: його компактність, гнучкість, можливість встановлення однією рукою, зручність у транспортуванні та інше.
  • Останні 5% оцінки відведено дизайну. ABUS прагне пропонувати своїм користувачам пристрої з дизайном топ-класу.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі