05 Жов

Замки ABUS – традиції виробництва

Компанія ABUS, відома на весь світ своїми замками для велосипедів і мотоциклів недавно відзначили 90 років з дня свого народження. Історія компанії почалася в 1924 році, коли Август Бремікер зі своїми синами відкрив невелику майстерню з виробництва замків. За всі ці роки, вони зберегли свої традиції, які допомагають їм знаходиться на гребені хвилі.
Замки Абус
Скульптура великого замка стоїть на площі в містечку Фольмарштайн в Німеччині. Можливо, незвичайна тема для туристичної пам’ятки, але народ в Фольмарштайні завжди мав репутацію працьовитих винахідників. Август Бремікер тільки зміцнив цю репутацію, коли він і його чотири сини почали виробляти перший замок “The Iron Rock” у своєму підвалі. Дев’ять років по тому компанія продовжує своє існування, але виходить вже на міжнародний рівень, завдяки своїй увазі до деталей і педантичності.

Замки ABUS

За перші двадцять років компанія прославилася тільки виробництвом замків.

До 1930 року, через 6 років з моменту її створення, міжнародні замовлення на замки ABUS виросли до 80%, а до 1938 вони перейшли від роботи п’яти чоловік в маленькому підвалі, до 300 співробітників у виробничому цеху площею 6000 квадратних метрів. Друга світова війна зупинила цей ріст виробництва. Шість років по тому в 1947 році, вони відновили свою діяльність з 70 працівниками і щоб вижити, були змушені розширитися і освоювати нові ринки збуту, з новою продукцією виходити за рамки навісних замків. Цей поштовх до інновацій в інших областях призвів до виробництва дверних замків, детекторів диму і систем спостереження. Але найголовніше для нас, після війни економіка в кінцевому підсумку підштовхнула ABUS до розвитку виробництва велосипедних замків.

Перші велозамки ABUS

Оригінальний велосипедний U-замок 1958 і 1971 відповідно.

Поряд із створенням першого латунного замка в 1958 році (попередні замки були зроблені з листового металу або сталі), ABUS представила 1000 велосипедних моделей замків. Тринадцять років по тому, був винайдений перший U-Lock, який до сьогодні вважається найбільш безпечною і кращою конструкцією велосипедного замка. Хоча ABUS відтоді створили більш функціональні моделі для різних велосипедних потреб.

Виробництво U-локів

U-Lock в процесі виробництва.

Партнерські стосунки зі своїми постачальниками сировини дозволяють ABUS приймати більше участі у виборі правильних металів для виробництва U-Lock. Високоякісна сталь дозволяє замку стати легшим без шкоди для безпеки, і дозволяє замкам мати гнучку внутрішню серцевину з жорстким корпусом для кращого опору на скручування.

Метал для велозамків

Інженери ABUS працюють разом з постачальниками сировини, щоб придбати кращі метали для кожного продукту.

Звичайні замки легко перекушувати болторізом, однак не можна розрізати, висвердлити або відкрити U-Lock без використання більш потужних інструментів.

Перевірка велозамка

Всі скоби після загартування проходять ручну зборку і перевірку, це гарантія якості.

Коли Август і його сини почали виробляти замки, кожен замок перевірявся вручну, і це як і раніше є важливою традицією за останні дев’яносто років. Навіть інструменти, необхідні для створення продуктів, були розроблені і виготовлені в компанії.
Технологія виробництва велозамків
Зараз нічого не змінилося, всі верстати, в тому числі і ця формовочна машина для складних замків, спроектована і виготовлена ​​в компанії.

Зборка велозамків Абус

Остаточне складання замка, в тому числі і циліндра, проводиться вручну.

ABUS досить жорстоко випробовують свої замки, це корозійні випробування, 300 годин при -40° на віброверстатах, заморожування до -80 ° і серія руйнівних тестів, включаючи удари молотками, розтягування домкратом, розрізування болторізом і скручування на торсіонній машині. Десятиліття ретельного тестування дозволило компанії отримати власний, визнаний у всьому світі знак якості: “Security Tech Germany”.

Всі тести на знищення замків відбуваються по сусідству з відділом досліджень і розробок, що дозволяє двом командам працювати в тандемі протягом усього етапу виготовлення. Крім того, відгуки від співробітників правоохоронних органів і страхових компаній допомагає інженерам вирішувати поточні і постійно мінливі умови безпеки.

Тест замків на корозію

Корозія, тривале тестування.

Навіть після розриву з тягою в 7500 кг, цей замок відкриється за допомогою ключа.

Нещодавнє введення ABUS, їх компактного, але надійного складного замка Bordo, свідчить про постійний розвиток компанії. Bordo придумали, щоб зробити безпеку більш зручною і збільшити використання велосипедних замків.

Автоматизоване виробництво замків Bordo

Автоматизоване виробництво замка Бордо.

Чудова здатність до постійної розробки продукту існує більшою мірою завдяки традиції утримання співробітників в ABUS. Під час прогулянки німецьким заводом видно фотографії людей, які пропрацювали на виробництві понад 30 років і відсвяткували тут свій ювілей. Співробітники заводу активно заохочуються за ідеї покращення робочих місць і виробничих процесів. ABUS наймає людей, які хочуть внести свій вклад, людей, які будуть брати на себе відповідальність за свої проекти.

Шістдесят років по тому ці замки як і раніше працюють.

Шістдесят років по тому ці замки як і раніше працюють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі