15 Бер

Знову про велосипедні замки і крадіжки

Автор: Віктор Котовський

Помітив на ютубі відео про велозамки і способи їх злому. Ролик (внизу сторінки), звичайно, в стилі Малишевої, але на певні думки наштовхнув. Показали, що мовляв, всі замки так чи інакше ламаються.

Або відмичкою можна розкрити, або просто перекусити болторізом, і тільки один, нібито, нічому не піддався. Зазвичай так розміщують приховану рекламу – ніби й назву не показали, зате у споживача виникає стійка довіра.

Турботливі коментатори в ютубі вказали назву – Abus Granit CityChain X-Plus 1060. Я погуглив – в наших широтах практично нічого немає, крім оголошень про продаж.

У зарубіжних інтернетах все значно бадьоріше. Як з’ясувалося, замок цей не позиціонується, як велосипедний, швидше він розрахований на приковування скутера, човна або мотоцикла.
Конструкція дійсно вражає – 10мм ланцюг із загартованої сталі, яка не піддається навіть метровому болторізу і надійний замок. На форумах мотоциклістів хвалять, негативних відгуків я не помітив.

Погуглив ще кілька хвилин, з’ясував, що в модельному ряду Abus Granit CityChain є таки замок, який можна назвати велосипедним.

У порівнянні зі своїми мотоциклетними колегами, які важать майже чотири кілограми, цей майже пушинка – 2100 грам. Конструкція ідентична, але майже в два рази менша довжина ланцюга – велосипеду багато і не треба.

Цей велозамок можна купити ось тут. Дорого? Ну начебто так але якщо вже купувати велозамок, то такий.

Який висновок можна зробити? Якщо поєднувати мої поради зі статтею про крадіжку велосипедів і покупку цього монстра, то мабуть, з’являється можливість використовувати велосипед, як міський транспорт.

Принаймні тепер, якщо мене запитають, який велозамок вибрати, то я хоча б знаю, що відповісти.

Є ще один варіант, на який я можу покластися – U-подібний Abus Granit 53 (на нашому ринку флагманська модель маркується як Abus Granit 540 – ред.), він підійде для пристібання велосипеда біля магазину – за короткий час таку штуку точно не зможуть розкрити, а відносно невелика вага дозволяє постійно возити його з собою.

Зрозуміло, я залишаюся при своїй думці – велосипед зовсім без нагляду на тривалий час залишати не можна. Рано чи пізно його вкрадуть, пристебни його хоч якірним ланцюгом. Але все ж якщо просто немає іншої можливості, крім як приковувати ровер на вулиці – такі пристосування дають хоч якийсь шанс.

PS. Софі – ладна дівка ;)

Джерело: kotovski.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Друзі